Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Koolitused

Reval-Sport on täienenud UUE kööginurgaga loenguruumi võrra, kus toimuvad erinevad töötoad, praktilised loengud ning koolitused.
Lisaks aitame Sul korraldada erinevaid firmaüritusi, seminare ja motivatsioonipäevi.

  • osalustasu
    Töötuba 30€
  • osalustasu
    Loeng 10€

Koolituskalender VEEBRUAR:

22. veebruar kell 18:45 Töötuba „Tervislikud vahepalad“ (Getter Oja)

Registreerumiseks kirjuta: getter@revalsport.ee

 

Reval-Sport personaaltreener ja toitumisnõustaja Getter Oja räägib, milliseid toiduaineid võiks eelistada enne treeningut ning milliseid peale treeningut ja kuidas valida endale sobiv vahepala lähtudes oma personaalsest päevaplaanist. Teoreetilist osa toetab praktiline vahepalade valmistamine ning degusteerimine.

Osalustasu 30€

 

Hind sisaldab:

  • Kogu vajaminev tooraine
  • Koolituse materjalid
  • Retseptid
  • Köögi kasutus ja degusteerimine

 

Miks töötoas osaleda?

Toitumine on teema mille ümber käib pidev diskussioon. Mis on tervislik? Kas nähtavate kõhulihaste saamiseks peaks sööma ainult kana ja brokkolit? Kas kartulit tohib süüa? Kas õli ja muude rasvaallikate tarbimine teeb paksuks? Oleme pidevas infomüras, kus kriitilist meelt säilitada on väga raske.

Kaalulangetus või hoidmine on aga tegelikkuses nagu lihtne algkooli matemaatika. Kui sööd vähem, kui kulutad, siis kaal langeb ning kui sööd rohkem, kui kulutad, siis kaal tõuseb. Oma päevase kaloraaži välja arvutamiseks ning jälgimiseks aga ei pea kalkulaator taskus ringi käima – selleks on meil nutitelefon ning erinevad rakendused, mis kogu arvutustöö meie eest ära teevad.

Selleks, et kaloraaž oleks kontrolli all, peab mõistma erinevate toiduainete koostist ning jälgima oma portsjone. Edu võti kaalulangetusel ning säilitamisel on planeeritud ja teadlik tegutsemine. Seda, kuidas seda kõike teha, koolitusel õpimegi!

 

Koolitaja Getter Oja:

Getteri kirg spordi vastu sai alguse juba väiksest peale. Ta tegeles 8 aastat aktiivselt ujumise ja suusatamisega. Jõusaalis alustas ta treenimist 7 aastat tagasi. Alates 2019. aastast on tal EOK III astme treenerikvalifikatsiooni.

Getter peab tähtsaks iga inimese puhul seda, et ta ise ennast armastaks. Läbi personaaltreeningute ja konsultatsioonide soovib ta aidata inimestel just selleni jõuda. Koostöö algab alati eesmärkide ja hetkeolukorra kaardistamisega. Tervislik toitumine ei tähenda ranget dieeti, vaid teadlikke valikuid. Tervislik toit on maitsev ning see annab võimaluse proovida põnevaid retsepte ning uusi tooraineid. Annan Sulle vajalikud teadmised tasakaalustatud toitumisest, et saavutaksid oma soovitud eesmärgid, mis jäävad püsima!