Spordiklubi on avatud iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Koolitused

Reval-Sport on täienenud UUE kööginurgaga loenguruumi võrra, kus alates uuest hooajast hakkavad regulaarselt toimuma erinevad töötoad, praktilised loengud ning koolitused.
Lisaks aitame Sul korraldada erinevaid firmaüritusi, seminare ja motivatsioonipäevi.

 • osalustasu
  Töötuba 15€
 • osalustasu
  Loeng 10€

Koolitused ja töötoad

Reval-Sport on täienenud UUE kööginurgaga loenguruumi võrra, kus alates uuest hooajast hakkavad regulaarselt toimuma erinevad töötoad, praktilised loengud ning koolitused.

Tervisliku toitumise töötuba 15€

– Hind sisaldab teoreetilist osa, toiduaineidja kogu vajaminevat toorainet.

(Praktiline) loeng 10€

– Hind sisaldab teoreetilist osa, soovi korral loengumaterjale e-mailiga või trükikujul.

Registreerumine kodulehel TUNNIPLAANIS või aadressil liina@revalsport.ee.

 

Koolituskalender NOVEMBER 2020:

 • 13. november kell 19:00 – 21:00 Töötuba “Poke bowl” (Liina Laur)

Poke kausid on uus ning huvitav trend toidumaailmas, mida on võimalik valmistada vastavalt igale maitseeelistusele. Töötoas räägime lähemalt milliseid koostisosi valida ning kuidas panna kokku kergemaks vahepalaks või toitvaks toidukorraks poke kausse. Üheskoos valmistame 4-5 erinevat kombinatsiooni ning loomulikult degusteerime neid, et leida just oma eelistustele kõige meelepärasemad maitsekombinatsioonid.

 • 27. nobember kell 19:00 Töötuba “Tervislikud rämpstoidud” (Liina Laur)

Kas oled arvamusel, et tervislikult toitudes ei saa süüa burgerit, friikartuleid või näiteks pitsat? Toidu muudab ebatervislikuks vale tooraine ning valmistusmeetod. Töötoas räägime kuidas teha figuurisõbralikke ning tervislikke valikuid selliselt, et Sa ei peaks mitte ühestki toidust loobuma. Koos valmistame 4-5 tervislikku “rämpstoitu” ning naudime maitsvat pitsat ja burgerit.

Koolituskalender OKTOOBER 2020:

 • 22. oktoober kell 19:00 – 21:00 Töötuba “Magusa eri” (Liina Laur)

Kas oled arvamusel, et tervislikult toitudes ei saa süüa magusat? Toidu muudab ebatervislikuks siiski eelkõige vale tooraine ning valmistusmeetod. Töötoas räägime kuidas teha figuurisõbralikke ning tervislikke valikuid selliselt, et Sa ei peaks mitte ühestki toidust loobuma. Koos valmistame 4-5 tervislikku magustoitu ning sööme šokolaadikooki ning jäätist. Retseptid on kaalusõbralikud ning valmivad ainult tervislikust toorainest.

 • 27. oktoober kell 19:00 Loeng „Miks kaal kinni jääb?“ (Siim Kelner)

See loeng on just Sulle, kui oled vähemalt korra olnud kimpus kaalunumbri langetamise või tõstmisega. Dieedi ja treeningutega alustades liigub esialgu kõik sujuvalt – kaalunumber liigub soovitud suunas ning enesetunne ja peegelpilt paranevad. Mingil hetkel aga jääb kaalunumber püsima ega liigu enam. Loengus räägime lähemalt  selle põhjustest ning anname nõu kuidas kaalunumber taas soovitud suunas liikuma panna.

 • 29. oktoober kell 19:00 – 21:00 Praktiline loeng “Personaalne päevamenüü lähtudes eesmärgist” (Liina Laur)

Ole iseenda toitumisnõustaja kogu ülejäänud elu ning saavuta keha millest oled alati unistanud. Loengus õpime kasutama programmi MyfitnessPal ning kuidas panna paika oma igapäevane menüü selliselt, et saavutada parimaid tulemusi. Räägime lähemalt milliseid toiduaineid eelistada ning kuidas käituda erinevate isude tekkimise puhul. Jätkukoolitus loengule „Personaalne kaloraaž ja toitumiskava“.