Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Koolitused

Reval-Sport on täienenud UUE kööginurgaga loenguruumi võrra, kus toimuvad erinevad töötoad, praktilised loengud ning koolitused.
Lisaks aitame Sul korraldada erinevaid firmaüritusi, seminare ja motivatsioonipäevi. Koolituste ja töötubade teema paneme kokku vastavalt teie seltskonna soovidele ja huvidele.

Koolitused Reval-Spordis

Järgmised koolitused ja seminarid

Seminar: Intuitiivne toitumine (Aet Michelson) 18. mail kell 18:00

Intuitiivne toitumine on teaduspõhine lähenemine toitumisele ja enese eest hoolitsemisele, mille keskmeks on enda keha kuulamine ja usaldamine.

Intuitiivse toitumise seminaril jagab Aet Michelson oma teadmisi sellest kuidas:

  • hakata uuesti enda keha signaale usaldama;
  • enda isikliku kogemuse põhjal jagan kuidas vabaneda emotsionaalsest söömisest, nii et see enam kunagi tagasi ei tuleks;
  • taastada meelerahu ja hea suhe toiduga, ilma et toit dikteeriks Su elu;
  • olla enda vastu lahke ja kriitikavaba, isegi siis kui oled söönud üle või “halbu” toite.

Sealhulgas, õpetab seminari läbiviija Aet Michelson Sulle lihtsaid nippe, mida saad koheselt oma igapäevaelus rakendada oma keha kuulama õppimiseks ja intuitiivselt toitumise arendamiseks.

 

Tervisliku toitumise töötoad

Reval-Sport keskuse juurde kuulub kööginurgaga loenguruum, kus toimuvad erinevad toitumise teemalised töötoad, praktilised loengud ning koolitused. Aitame Sul korraldada erinevaid firmaüritusi, seminare ja motivatsioonipäevi.

Mida sisaldab tervisliku toitumise töötuba?

  • Kogu vajaminev tooraine
  • Koolituse materjalid
  • Retseptid
  • Köögi kasutus ja degusteerimine

 

Miks töötoas osaleda?

Toitumine on teema mille ümber käib pidev diskussioon. Mis on tervislik? Kas nähtavate kõhulihaste saamiseks peaks sööma ainult kana ja brokkolit? Kas kartulit tohib süüa? Kas õli ja muude rasvaallikate tarbimine teeb paksuks? Oleme pidevas infomüras, kus kriitilist meelt säilitada on väga raske.

Kaalulangetus või hoidmine on aga tegelikkuses nagu lihtne algkooli matemaatika. Kui sööd vähem, kui kulutad, siis kaal langeb ning kui sööd rohkem, kui kulutad, siis kaal tõuseb. Oma päevase kaloraaži välja arvutamiseks ning jälgimiseks aga ei pea kalkulaator taskus ringi käima – selleks on meil nutitelefon ning erinevad rakendused, mis kogu arvutustöö meie eest ära teevad.

Selleks, et kaloraaž oleks kontrolli all, peab mõistma erinevate toiduainete koostist ning jälgima oma portsjone. Edu võti kaalulangetusel ning säilitamisel on planeeritud ja teadlik tegutsemine. Seda, kuidas seda kõike teha, koolitusel õpimegi!