Spordiklubi AVATUD iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Firmadele

Reval-Sport on täienenud UUE kööginurgaga loenguruumi võrra, kus alates uuest hooajast hakkavad regulaarselt toimuma erinevad töötoad, praktilised loengud ning koolitused.
Lisaks aitame Sul korraldada erinevaid firmaüritusi, seminare ja motivatsioonipäevi.

Motivatsioonipäevad, töötoad, seminarid FIRMADELE:

Meie kõikide mugavustega ja vajamineva tehnikaga seminariruum mahutab kuni 25 inimest ning sobib ideaalselt seminaride, koolituste, motivatsioonipäevade ja teiste sarnaste firmaürituste korraldamiseks. Rendihinnas sisalduvad kõik tarvilikud vahendid: pabertahvel ja markerid, videoprojektor, WiFi. Lisatasu eest on võimalik ka materjalide paljundamine ja printimine.

Selleks, et Sinu firmaüritus oleks esmaklassiline pakume lisaks:

  • Toitlustust kohvik Braavo poolt (sh grupimenüüd, kohvipausid)
  • Majutust hotell Braavo poolt
  • Veekeskuse ja saunade külastamist
  • Privaatseid rühmatreeninguid
  • Treeneri konsultatsiooni ja kehaanalüüsi
  • Loenguid tervislike eluviiside kohta
  • Toitumise töötubasid (Hommikusöögid, Magusaeri, Vahepalad jms.)

Küsi hinnapakkumist ja uuri võimalusi:

Näidispakett: Meeskonna motivatsioonipäev

Töötuba “Hommikusöögid”

Praktiline tervisliku toitumise töötuba, kus tutvustatakse üldiselt tasakaalustatud ja mitmekülgse toitumise aluseid ning seejärel valmistatakse üheskoos läbi 4-5 erinevat retsepti. Kõiki valmistatud toite saab üheskoos degusteerida.

Praktiline loeng “Personaalne kaloraaž ja toitumiskava”

Praktiline loeng mille tulemusena koolitaja juhendamisel arvutatakse välja oma personaalne päevane kaloraaž koos makrotoitainete jaotusega. Koolitaja selgitab lähemalt ka tervisliku toitumise aluseid ning aitab panna kokku ühe päeva näidismenüü.

Ühine rühmatreening

Treeningstiilide valik ulatub keha-meele treeningutest kuni jõu- ja tantsuliste tundideni välja. Näiteks: Skill & Run, Jooga saunas, Motion Cage ringtreening, Spinning, BodyPump, Postitants, Zumba jpm. Rohkem treeningstiile leiad SIIT. Lisaks on võimalik võtta ka kehaanalüüsi mõõtmist.

Lõõgastus veekeskuses

Revali mitmekülgsest veekeskusest leiad 9 erinevat basseini, lõõgastusala koos vesimassaži ja mullivannidega ning 6 erinevat sauna. Veekeskuses on ootamas snäkilaud puuvilja- ja juurviljavaagnatega ja tervislike smuutidega. Lisainfot veekeskuse võimaluste kohta leiad SIIT.