Spordiklubi on avatud iga päev 06:00 - 24.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Tunniplaan

  • Kõik
  • Beebide ujumine
  • Fitness test
  • Konsultatsioon
  • Tants
  • Jõud
  • Seeniorid
  • Veetreening
  • Keha ja meel
  • Kardio
  • Jõusaal
  • Kehaanalüüs
28. 05 - 03. 06
28. 05
29. 05
30. 05
31. 05
01. 06
02. 06
03. 06
07:00
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    07:45 - 08:30
    Jõud
    Väike saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    07:30 - 08:25
    Jõud
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    07:30 - 08:25
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    07:45 - 08:30
    Jõud
    Väike saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    07:30 - 08:25
    Jõud
    Suur saal
08:00
  • Striding 25'+TRX 25'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 18 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Striding 25'+TRX 25'
    08:30 - 09:20
    Kardio
    Fitness saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    AquaTone
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Striding 25'+TRX 25'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 18 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    Striding 25'+TRX 25'
    08:30 - 09:20
    Kardio
    Fitness saal
  • Shaping/ Erandkorras ei toimu!
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping/ Erandkorras ei toimu!
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaInterval
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    AquaInterval
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Shaping/ Erandkorras ei toimu!
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping/ Erandkorras ei toimu!
    08:00 - 08:55
    Jõud
    Fitness saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    08:30 - 09:15
    Jõud
    Väike saal
09:00
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:15 - 10:00
    Seeniorid
    Suur saal
  • Seeniorid
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:00 - 09:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Seeniorid
    09:15 - 10:00
    Seeniorid
    Suur saal
10:00
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 25
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Seeniorid
    10:00 - 10:45
    Seeniorid
    Suur saal
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • 3-6 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    3-6 kuud
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • UUS AEG! Fitness Jooga
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    UUS AEG! Fitness Jooga
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • AquaInterval
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 19
    Logi sisse
    AquaInterval
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • 1-4 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    1-4 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • GRIT® Cardio
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    GRIT® Cardio
    10:15 - 10:45
    Kardio
    Suur saal
  • 3-6 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    3-6 kuud
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • Shaping/ Virtuaaltreening
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping/ Virtuaaltreening
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Seeniorid
    10:00 - 10:45
    Seeniorid
    Suur saal
  • AquaTone
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 21
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Shaping/ Virtuaaltreening
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping/ Virtuaaltreening
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Erandkorras ei toimu beebide ujumise treeninguid treeneri juhendamisel!
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Erandkorras ei toimu beebide ujumise treeninguid treeneri juhendamisel!
    10:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 27
    Logi sisse
    AquaMix
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    AquaMix
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
11:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 15
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Vesiaeroobika
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    6-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • Zumba
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Zumba
    11:30 - 12:25
    Tants
    Body ja Mind
  • 3-4 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    3-4 aastased
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    AquaMix
    11:00 - 11:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 18 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    11:00 - 11:50
    Kardio
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Vesiaeroobika
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    6-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • Zumba
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Zumba
    11:30 - 12:25
    Tants
    Väike saal
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    AquaMix
    11:00 - 11:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'/ Erandkorras ei toimu!
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'/ Erandkorras ei toimu!
    11:00 - 11:50
    Kardio
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Vesiaeroobika
  • TRX
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 28 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    TRX
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Fitness saal
12:00
  • Spin 45'/ Väike saal
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    Spin 45'/ Väike saal
    12:00 - 12:45
    Kardio
    Spinning
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    6-12 kuud
    12:00 - 12:30
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    AquaMix
    12:15 - 13:00
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    1-2 aastased
    12:30 - 13:00
    Beebide ujumine
  • Les Mills TONE® 45'
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Les Mills TONE® 45'
    12:35 - 13:20
    Kardio
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    12:00 - 12:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    12:00 - 12:55
    Jõud
    Suur saal
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    AquaMix
    12:15 - 13:00
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • BODYBALANCE®
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    12:00 - 12:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • BODYPUMP®
    Treener: Kauri Lillemäe
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    12:00 - 12:55
    Jõud
    Suur saal
  • BODYCOMBAT® 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYCOMBAT® 45'
    12:00 - 12:45
    Kardio
    Suur saal
  • AquaInterval
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    AquaInterval
    12:15 - 13:00
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    12:00 - 12:55
    Kardio
    Suur saal
  • Postitants/ alustajad
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Postitants/ alustajad
    12:15 - 13:10
    Tants
    Väike saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    12:00 - 12:55
    Jõud
    Suur saal
13:00
  • Flow Jooga
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    Flow Jooga
    13:30 - 14:25
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Ema/beebi fitness
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 15 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Ema/beebi fitness
    13:00 - 13:45
    Jõud
    Väike saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    13:00 - 13:45
    Jõud
    Väike saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    13:00 - 13:55
    Jõud
    Suur saal
  • Stretching
    Treener: Eliise Piirla
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Stretching
    13:15 - 14:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Spin 45'/ Väike saal
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Spin 45'/ Väike saal
    13:15 - 14:00
    Kardio
    Spinning
  • Spin 50'/ Väike saal
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Spin 50'/ Väike saal
    13:00 - 13:50
    Kardio
    Spinning
  • Jõusaali ABC
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Jõusaali ABC
    13:15 - 14:15
    Jõud
    Jõusaal
  • UUS Aeg! TRX
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 28 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    UUS Aeg! TRX
    13:30 - 14:25
    Jõud
    Fitness saal
14:00
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    14:30 - 15:15
    Jõud
    Väike saal
  • BODYATTACK®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYATTACK®
    14:00 - 14:55
    Kardio
    Suur saal
  • GRIT® Strength
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    GRIT® Strength
    14:00 - 14:30
    Jõud
    Suur saal
  • Postitants/ kõik tasemed
    Treener: Anastassia Gorohhovatskaja
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Postitants/ kõik tasemed
    14:30 - 15:25
    Tants
    Väike saal
  • UUS AEG! Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 18 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    UUS AEG! Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    14:30 - 15:25
    Kardio
    Fitness saal
15:00
  • Jõusaali ABC
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Jõusaali ABC
    15:15 - 16:15
    Jõud
    Jõusaal
  • TRX
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 28 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    TRX
    15:30 - 16:25
    Jõud
    Fitness saal
  • Broneeritud: 25m bassein
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    15:30 - 16:15
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Jõusaali ABC
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Jõusaali ABC
    15:15 - 16:15
    Jõud
    Jõusaal
  • TRX
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 28 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    TRX
    15:30 - 16:25
    Jõud
    Fitness saal
  • Broneeritud: 25m bassein
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    15:30 - 16:15
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • BODYBALANCE®
    Treener: Anastassia Gorohhovatskaja
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    15:30 - 16:25
    Keha ja meel
    Väike saal
16:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    16:15 - 17:10
    Jõud
    Suur saal
  • Bosu+SelgKõhtTuhar
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 28 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Bosu+SelgKõhtTuhar
    16:30 - 17:25
    Jõud
    Väike saal
  • Broneeritud: 25m bassein
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    16:30 - 17:15
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • BODYBALANCE®
    Treener: Anastassia Gorohhovatskaja
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    16:15 - 17:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    16:15 - 17:10
    Jõud
    Suur saal
  • Bosu+SelgKõhtTuhar
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 28 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Bosu+SelgKõhtTuhar
    16:30 - 17:25
    Jõud
    Väike saal
  • Broneeritud: 25m bassein
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    16:30 - 17:15
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • BODYBALANCE®
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    16:15 - 17:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Jõusaali ABC/ Erandkorras ei toimu!
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Jõusaali ABC/ Erandkorras ei toimu!
    16:30 - 17:30
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    16:00 - 16:55
    Jõud
    Suur saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Kauri Lillemäe
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    16:00 - 16:45
    Jõud
    Väike saal
  • Shaping/ Virtuaaltreening
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping/ Virtuaaltreening
    16:30 - 17:25
    Jõud
    Fitness saal
17:00
  • Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 18 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    17:00 - 17:55
    Kardio
    Fitness saal
  • GRIT® Cardio
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    GRIT® Cardio
    17:15 - 17:45
    Kardio
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Postitants/ kõik tasemed
    Treener: Anastassia Gorohhovatskaja
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Postitants/ kõik tasemed
    17:30 - 18:25
    Tants
    Väike saal
  • AquaPilates 30'
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    AquaPilates 30'
    17:30 - 18:00
    Keha ja meel
    Vesiaeroobika
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • AquaInterval
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    AquaInterval
    17:00 - 17:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • 3-6 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    3-6 kuud
    17:00 - 17:30
    Beebide ujumine
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:15 - 18:00
    Jõud
    Body ja Mind
  • Postitants/ kesktase
    Treener: Eliise Piirla
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Postitants/ kesktase
    17:15 - 18:10
    Tants
    Väike saal
  • 6-12 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    6-12 kuud
    17:30 - 18:00
    Beebide ujumine
  • Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'/ Erandkorras ei toimu!
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'/ Erandkorras ei toimu!
    17:00 - 17:55
    Kardio
    Fitness saal
  • GRIT® Cardio
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    GRIT® Cardio
    17:15 - 17:45
    Kardio
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • AquaPilates 30'
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    AquaPilates 30'
    17:15 - 17:45
    Keha ja meel
    Vesiaeroobika
  • Postitants/ kõik tasemed
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Postitants/ kõik tasemed
    17:30 - 18:25
    Tants
    Väike saal
  • AquaExpress 30'
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    AquaExpress 30'
    17:45 - 18:15
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping/ Virtuaaltreening
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping/ Virtuaaltreening
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaInterval
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 14
    Logi sisse
    AquaInterval
    17:00 - 17:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • 3-6 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    3-6 kuud
    17:00 - 17:30
    Beebide ujumine
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:15 - 18:00
    Jõud
    Body ja Mind
  • Postitants/ alustajad
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    Postitants/ alustajad
    17:15 - 18:10
    Tants
    Väike saal
  • 6-12 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    6-12 kuud
    17:30 - 18:00
    Beebide ujumine
  • bodyART®/ Erandkorras ei toimu!
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    bodyART®/ Erandkorras ei toimu!
    17:00 - 17:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • BODYJAM® 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYJAM® 45'
    17:00 - 17:45
    Tants
    Suur saal
  • UUS AEG! SPRINT®/ Väike saal
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    UUS AEG! SPRINT®/ Väike saal
    17:10 - 17:40
    Kardio
    Spinning
  • AquaMix
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    AquaMix
    17:15 - 18:00
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Shaping/ Virtuaaltreening
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping/ Virtuaaltreening
    17:30 - 18:25
    Jõud
    Fitness saal
  • UUS AEG! Postitants/ kesktase
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    UUS AEG! Postitants/ kesktase
    17:45 - 18:40
    Tants
    Väike saal
  • BODYJAM®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYJAM®
    17:00 - 17:55
    Tants
    Suur saal
18:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 15
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • TRX
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 28 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    TRX
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 20
    Logi sisse
    AquaTone
    18:00 - 18:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • BODYATTACK®
    Treener: Kauri Lillemäe
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYATTACK®
    18:15 - 19:10
    Kardio
    Body ja Mind
  • Jõusaali ABC
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Jõusaali ABC
    18:15 - 19:15
    Jõud
    Jõusaal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    18:30 - 19:15
    Jõud
    Väike saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Shaping
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYJAM®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYJAM®
    18:00 - 18:55
    Tants
    Suur saal
  • 1-2 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    1-2 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
  • Spin 45'/ Väike saal
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    Spin 45'/ Väike saal
    18:15 - 19:00
    Kardio
    Spinning
  • BODYBALANCE®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • AquaTone
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    AquaTone
    18:30 - 19:15
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • 3-4 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    3-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • TRX
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 28 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    TRX
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYATTACK®
    Treener: Kauri Lillemäe
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYATTACK®
    18:15 - 19:10
    Kardio
    Body ja Mind
  • RevalJump 45'
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 27 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    RevalJump 45'
    18:30 - 19:15
    Kardio
    Väike saal
  • Shaping/ Virtuaaltreening
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping/ Virtuaaltreening
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Zumba®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Zumba®
    18:00 - 18:55
    Tants
    Suur saal
  • 1-2 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    1-2 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
  • BODYBALANCE®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Bosu
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 28 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Bosu
    18:15 - 19:10
    Kardio
    Väike saal
  • 3-4 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    3-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 18 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    18:30 - 19:25
    Kardio
    Fitness saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Kaur Mets
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    18:00 - 18:45
    Jõud
    Suur saal
  • Fitness Jooga
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Fitness Jooga
    18:30 - 19:25
    Keha ja meel
    Body ja Mind
19:00
  • Step/Butt Lift
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    Step/Butt Lift
    19:00 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • Zumba
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    Zumba
    19:00 - 19:55
    Tants
    Fitness saal
  • Vinyasa Jooga
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • SPRINT®/ Väike saal
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    SPRINT®/ Väike saal
    19:20 - 19:50
    Kardio
    Spinning
  • Broneeritud: 25m bassein
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    19:45 - 20:30
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Les Mills TONE®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Les Mills TONE®
    19:00 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping
    19:00 - 19:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Jõusaali ABC
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Jõusaali ABC
    19:00 - 20:00
    Jõud
    Jõusaal
  • Stretching 45'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Stretching 45'
    19:05 - 19:50
    Keha ja meel
    Väike saal
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Pilates
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Step/Butt Lift
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Step/Butt Lift
    19:00 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • BODYJAM®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    BODYJAM®
    19:00 - 19:55
    Tants
    Fitness saal
  • Vinyasa Jooga
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Vinyasa Jooga
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • SPRINT®/ Väike saal
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    SPRINT®/ Väike saal
    19:20 - 19:50
    Kardio
    Spinning
  • Broneeritud: 25m bassein
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Broneeritud: 25m bassein
    19:45 - 20:30
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • AquaMix
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    AquaMix
    19:00 - 19:45
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Shaping/ Erandkorras ei toimu!
    Virtuaaltreener
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Shaping/ Erandkorras ei toimu!
    19:00 - 19:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Les Mills TONE®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Les Mills TONE®
    19:00 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • Yin/Yang Jooga
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Yin/Yang Jooga
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • BODYPUMP®
    Treener: Kaur Mets
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    19:00 - 19:55
    Jõud
    Suur saal
20:00
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    20:00 - 20:55
    Kardio
    Suur saal
  • Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 18 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    20:00 - 20:55
    Kardio
    Fitness saal
  • Postitants/ alustajad
    Treener: Anastassia Gorohhovatskaja
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    Postitants/ alustajad
    20:00 - 20:55
    Tants
    Väike saal
  • Pilates
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Pilates
    20:15 - 21:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Täiskasvanud/ edasijõudnud (11)
    Treener: Allan Malleus
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Täiskasvanud/ edasijõudnud (11)
    20:30 - 21:30
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • Striding 30'+TRX 25'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 18 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Striding 30'+TRX 25'
    20:00 - 20:55
    Kardio
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    20:00 - 20:55
    Jõud
    Suur saal
  • Fitness Jooga
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Fitness Jooga
    20:15 - 21:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 18 Registreerinud: 15
    Logi sisse
    Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    20:00 - 20:50
    Kardio
    Fitness saal
  • Postitants/ alustajad
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Postitants/ alustajad
    20:00 - 20:55
    Tants
    Väike saal
  • BODYCOMBAT® 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYCOMBAT® 45'
    20:10 - 20:55
    Kardio
    Suur saal
  • Pilates
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Pilates
    20:15 - 21:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Täiskasvanud/ edasijõudnud (12)
    Treener: Allan Malleus
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Täiskasvanud/ edasijõudnud (12)
    20:30 - 21:30
    Veetreening
    Vesiaeroobika
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    20:00 - 20:55
    Jõud
    Suur saal
  • Striding 30'+TRX 25'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 18 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Striding 30'+TRX 25'
    20:00 - 20:55
    Kardio
    Fitness saal
21:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Kauri Lillemäe
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    21:00 - 21:55
    Jõud
    Suur saal
  • GRIT® Strength
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    GRIT® Strength
    21:00 - 21:30
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Kauri Lillemäe
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    21:00 - 21:55
    Jõud
    Suur saal
  • GRIT® Strength
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    GRIT® Strength
    21:00 - 21:30
    Jõud
    Suur saal