Tule Reval-Spordi avatud uste nädalale

Vaata lähemalt
Klubi on avatud iga päev 06:00-24:00

Tunniplaan

  • Kõik
  • Beebide ujumine
  • Broneeritud
  • Jõud
  • Kardio
  • Keha ja meel
  • Seeniorid
  • Tants
  • Veetreening
18. September - 24. September
Esmaspäev
18. September
Teisipäev
19. September
Kolmapäev
20. September
Neljapäev
21. September
Reede
22. September
Laupäev
23. September
Pühapäev
24. September
07:00
  • BODYBALANCE®
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    07:30 - 08:25
    Keha ja meel
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    07:45 - 08:30
    Jõud
  • Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (13)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (13)
    07:45 - 08:45
    Veetreening
  • Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (3)
    Treener: Andres Olvik
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (3)
    07:00 - 08:00
    Veetreening
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 7
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    07:30 - 08:25
    Jõud
  • BODYBALANCE®
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    07:30 - 08:25
    Keha ja meel
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    07:45 - 08:30
    Jõud
  • Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (14)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (14)
    07:45 - 08:45
    Veetreening
  • Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (4)
    Treener: Andres Olvik
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (4)
    07:00 - 08:00
    Veetreening
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    07:30 - 08:25
    Jõud
08:00
  • Striding 25’+TRX 25′
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 19 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    Striding 25’+TRX 25′
    08:15 - 09:05
    Kardio
  • AquaTone
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 12
    Logi sisse Tühista
    AquaTone
    08:00 - 08:45
    Veetreening
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 9
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    08:00 - 08:55
    Jõud
  • UUS! Flow Jooga
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    UUS! Flow Jooga
    08:30 - 09:25
    Keha ja meel
  • Striding 25’+TRX 25′
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 19 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    Striding 25’+TRX 25′
    08:15 - 09:05
    Kardio
  • AquaInterval
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    AquaInterval
    08:00 - 08:45
    Veetreening
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    08:00 - 08:55
    Jõud
  • UUS! Flow Jooga
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    UUS! Flow Jooga
    08:30 - 09:25
    Keha ja meel
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    08:00 - 08:55
    Jõud
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    08:30 - 09:15
    Jõud
09:00
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Seeniorid
    09:15 - 10:00
    Seeniorid
  • Seeniorid
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 25
    Logi sisse Tühista
    Seeniorid
    09:00 - 09:45
    Veetreening
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Seeniorid
    09:15 - 10:00
    Seeniorid
  • Seeniorid
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    Seeniorid
    09:00 - 09:45
    Veetreening
10:00
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Seeniorid
    10:00 - 10:45
    Seeniorid
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 30
    Logi sisse Tühista
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 10
    Logi sisse Tühista
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • BODYVIVE® 45′
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    BODYVIVE® 45′
    10:30 - 11:15
    Kardio
  • 3-6 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    3-6 kuud
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 14
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 11
    Logi sisse Tühista
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
  • AquaInterval
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 30
    Logi sisse Tühista
    AquaInterval
    10:00 - 10:45
    Veetreening
  • 3-6 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    3-6 kuud
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • BODYVIVE® 45′
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    BODYVIVE® 45′
    10:30 - 11:15
    Kardio
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
  • Seeniorid
    Treener: Riina Voolpriit
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Seeniorid
    10:00 - 10:45
    Seeniorid
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 30
    Logi sisse Tühista
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • 3-6 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    3-6 kuud
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 18
    Logi sisse Tühista
    AquaMix
    10:00 - 10:45
    Veetreening
  • Alates 21.10 Spin 50′
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Alates 21.10 Spin 50′
    10:30 - 11:20
    Kardio
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    AquaMix
    10:00 - 10:45
    Veetreening
11:00
  • Jooga Saunas 30′
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse Tühista
    Jooga Saunas 30′
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 9
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    6-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • Zumba
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 7
    Logi sisse Tühista
    Zumba
    11:30 - 12:25
    Tants
  • 3-4 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    3-4 aastased
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
  • StepFatburn
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    StepFatburn
    11:00 - 11:55
    Kardio
  • AquaMix
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 17
    Logi sisse Tühista
    AquaMix
    11:00 - 11:45
    Veetreening
  • Postitants/ kõik tasemed
    Treener: Anastassia Gorohhovatskaja
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    Postitants/ kõik tasemed
    11:30 - 12:25
    Tants
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse Tühista
    6-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • Jooga Saunas 30′
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse Tühista
    Jooga Saunas 30′
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
  • Zumba
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 6
    Logi sisse Tühista
    Zumba
    11:30 - 12:25
    Tants
  • 3-4 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    3-4 aastased
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
  • Spin 50′
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Spin 50′
    11:00 - 11:50
    Kardio
  • AquaMix
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    AquaMix
    11:00 - 11:45
    Veetreening
  • Postitants/ kõik tasemed
    Treener: Anastassia Gorohhovatskaja
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Postitants/ kõik tasemed
    11:30 - 12:25
    Tants
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
  • Jooga Saunas 30′
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse Tühista
    Jooga Saunas 30′
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse Tühista
    6-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • 3-4 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    3-4 aastased
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
12:00
  • Spin 50′
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    Spin 50′
    12:00 - 12:50
    Kardio
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    6-12 kuud
    12:00 - 12:30
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 15
    Logi sisse Tühista
    AquaMix
    12:15 - 13:00
    Veetreening
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    1-2 aastased
    12:30 - 13:00
    Beebide ujumine
  • BODYPUMP®
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 6
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    12:00 - 12:55
    Jõud
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    12:00 - 12:55
    Keha ja meel
  • BODYCOMBAT® 45′
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    BODYCOMBAT® 45′
    12:00 - 12:45
    Kardio
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    6-12 kuud
    12:00 - 12:30
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 11
    Logi sisse Tühista
    AquaMix
    12:15 - 13:00
    Veetreening
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    1-2 aastased
    12:30 - 13:00
    Beebide ujumine
  • BODYPUMP®
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    12:00 - 12:55
    Jõud
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    12:00 - 12:55
    Keha ja meel
  • BODYCOMBAT® 45′
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    BODYCOMBAT® 45′
    12:00 - 12:55
    Kardio
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    6-12 kuud
    12:00 - 12:30
    Beebide ujumine
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    1-2 aastased
    12:30 - 13:00
    Beebide ujumine
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    BODYCOMBAT®
    12:00 - 12:55
    Kardio
  • Postitants/ alustajad
    Treener: Eliise Piirla
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    Postitants/ alustajad
    12:00 - 12:55
    Tants
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    12:00 - 12:55
    Jõud
13:00
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 7
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    13:00 - 13:45
    Jõud
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    13:00 - 13:55
    Jõud
  • Stretching
    Treener: Eliise Piirla
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 6
    Logi sisse Tühista
    Stretching
    13:00 - 13:55
    Keha ja meel
  • Spin 50′
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    Spin 50′
    13:00 - 13:50
    Kardio
14:00
  • UUS! Flow Jooga
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    UUS! Flow Jooga
    14:00 - 15:00
    Keha ja meel
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    14:30 - 15:15
    Jõud
  • RevalJump+SelgKõhtTuhar
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 27 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    RevalJump+SelgKõhtTuhar
    14:00 - 14:55
    Kardio
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    14:00 - 14:55
    Keha ja meel
  • RevalJump+SelgKõhtTuhar
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 27 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    RevalJump+SelgKõhtTuhar
    14:00 - 14:55
    Kardio
  • Vinyasa Jooga
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    Vinyasa Jooga
    14:00 - 15:00
    Keha ja meel
  • BODYATTACK®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    BODYATTACK®
    14:00 - 14:55
    Kardio
  • TRX
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 29 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    TRX
    14:00 - 14:55
    Jõud
  • GRIT® Strength
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    GRIT® Strength
    14:00 - 14:30
    Jõud
15:00
  • Jõusaali ABC
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Jõusaali ABC
    15:15 - 16:15
    Jõud
  • 25m bassein
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    25m bassein
    15:30 - 16:15
    Veetreening
  • TRX
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 29 Registreerinud: 6
    Logi sisse Tühista
    TRX
    15:30 - 16:25
    Jõud
  • Jõusaali ABC
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Jõusaali ABC
    15:15 - 16:15
    Jõud
  • TRX
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 29 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    TRX
    15:30 - 16:25
    Jõud
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Broneeritud: 25m bassein
    15:30 - 16:15
    Veetreening
  • GRIT® Strength
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    GRIT® Strength
    15:00 - 15:30
    Jõud
  • Erandkorras algus 15.00! Postitants/ kõik tasemed
    Treener: Eliise Piirla
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    Erandkorras algus 15.00! Postitants/ kõik tasemed
    15:00 - 15:55
    Tants
16:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    16:00 - 16:55
    Jõud
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Broneeritud: 25m bassein
    16:30 - 17:15
    Veetreening
  • Ringtreening
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    Ringtreening
    16:30 - 17:25
    Jõud
  • BODYBALANCE®
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 11
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    16:15 - 17:10
    Keha ja meel
  • Jõusaali ABC
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 4 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Jõusaali ABC
    16:45 - 17:30
    Jõud
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    16:00 - 16:55
    Jõud
  • Ringtreening
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    Ringtreening
    16:30 - 17:25
    Jõud
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Broneeritud: 25m bassein
    16:30 - 17:15
    Veetreening
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    16:15 - 17:10
    Keha ja meel
  • Järgmine Jõusaali ABC 05.10!
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Järgmine Jõusaali ABC 05.10!
    16:45 - 17:30
    Jõud
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    16:00 - 16:55
    Jõud
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    16:00 - 16:55
    Jõud
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    16:30 - 17:25
    Jõud
  • Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 19 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    16:00 - 16:55
    Kardio
17:00
  • BODYJAM®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 10
    Logi sisse Tühista
    BODYJAM®
    17:00 - 17:55
    Tants
  • Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 19 Registreerinud: 15
    Logi sisse Tühista
    Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    17:00 - 17:55
    Kardio
  • BODYBALANCE®
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 31
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
  • RevalJump
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 27 Registreerinud: 17
    Logi sisse Tühista
    RevalJump
    17:30 - 18:20
    Kardio
  • AquaInterval
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 24
    Logi sisse Tühista
    AquaInterval
    17:00 - 17:45
    Veetreening
  • Alates 03.10! Spin 50′
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Alates 03.10! Spin 50′
    17:00 - 17:50
    Kardio
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 24
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 26
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
  • 3-6 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    3-6 kuud
    17:00 - 17:30
    Beebide ujumine
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 27
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    17:15 - 18:00
    Jõud
  • Postitants/ kesktase
    Treener: Eliise Piirla
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 10
    Logi sisse Tühista
    Postitants/ kesktase
    17:30 - 18:25
    Tants
  • 6-12 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    6-12 kuud
    17:30 - 18:00
    Beebide ujumine
  • Zumba
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Zumba
    17:00 - 17:55
    Tants
  • Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 19 Registreerinud: 10
    Logi sisse Tühista
    Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    17:00 - 17:55
    Kardio
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
  • AquaPilates 30′
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse Tühista
    AquaPilates 30′
    17:30 - 18:00
    Keha ja meel
  • RevalJump
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 27 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    RevalJump
    17:30 - 18:20
    Kardio
  • AquaInterval
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 11
    Logi sisse Tühista
    AquaInterval
    17:00 - 17:45
    Veetreening
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
  • Alates 05.10! Spin 50′
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Alates 05.10! Spin 50′
    17:00 - 17:50
    Kardio
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
  • 3-6 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    3-6 kuud
    17:00 - 17:30
    Beebide ujumine
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    17:15 - 18:00
    Jõud
  • Postitants/ alustajad
    Treener: Eliise Piirla
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    Postitants/ alustajad
    17:30 - 18:25
    Tants
  • 6-12 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    6-12 kuud
    17:30 - 18:00
    Beebide ujumine
  • BODYJAM® 45′
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    BODYJAM® 45′
    17:00 - 17:45
    Tants
  • bodyART®
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    bodyART®
    17:00 - 17:55
    Keha ja meel
  • Postitants/ kesktase
    Treener: Eliise Piirla
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    Postitants/ kesktase
    17:15 - 18:10
    Tants
  • AquaMix
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 9
    Logi sisse Tühista
    AquaMix
    17:15 - 18:00
    Veetreening
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    17:30 - 18:25
    Jõud
  • Spin 50′
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Spin 50′
    17:30 - 18:20
    Kardio
  • Järgmine treening 01.10! BODYJAM®
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Järgmine treening 01.10! BODYJAM®
    17:30 - 18:25
    Tants
18:00
  • Spin HIIT 40′
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 10
    Logi sisse Tühista
    Spin HIIT 40′
    18:00 - 18:40
    Kardio
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 34
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 15
    Logi sisse Tühista
    AquaTone
    18:00 - 18:45
    Veetreening
  • TRX
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 29 Registreerinud: 18
    Logi sisse Tühista
    TRX
    18:00 - 18:55
    Jõud
  • Jõusaali ABC
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    Jõusaali ABC
    18:15 - 19:15
    Jõud
  • BODYATTACK®
    Treener: Keiu Pirnpuu
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 21
    Logi sisse Tühista
    BODYATTACK®
    18:15 - 19:10
    Kardio
  • Postitants/ edasijõudnud
    Treener: Eliise Piirla
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 9
    Logi sisse Tühista
    Postitants/ edasijõudnud
    18:30 - 19:25
    Tants
  • AquaPilates 30′
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    AquaPilates 30′
    18:45 - 19:15
    Keha ja meel
  • BODYJAM®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 20
    Logi sisse Tühista
    BODYJAM®
    18:00 - 18:55
    Tants
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 26
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    18:00 - 18:55
    Jõud
  • Spin 50′
    Treener: Jaanus Prükkel
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    Spin 50′
    18:00 - 18:50
    Kardio
  • 1-2 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    1-2 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
  • BODYBALANCE®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 25
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
  • AquaTone
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 15
    Logi sisse Tühista
    AquaTone
    18:30 - 19:15
    Veetreening
  • 3-4 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 7
    Logi sisse Tühista
    3-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
  • Bosu
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 9
    Logi sisse Tühista
    Bosu
    18:30 - 19:25
    Kardio
  • Spin HIIT 40′
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    Spin HIIT 40′
    18:00 - 18:40
    Kardio
  • TRX
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 29 Registreerinud: 10
    Logi sisse Tühista
    TRX
    18:00 - 18:55
    Jõud
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 14
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
  • Jõusaali ABC
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Jõusaali ABC
    18:15 - 19:15
    Jõud
  • BODYATTACK®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    BODYATTACK®
    18:15 - 19:10
    Kardio
  • AquaExpress 30′
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    AquaExpress 30′
    18:30 - 19:00
    Veetreening
  • Postitants/ kesktase
    Treener: Anastassia Gorohhovatskaja
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    Postitants/ kesktase
    18:30 - 19:25
    Tants
  • Spin 50′
    Treener: Jaanus Prükkel
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 6
    Logi sisse Tühista
    Spin 50′
    18:00 - 18:50
    Kardio
  • Zumba®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    Zumba®
    18:00 - 18:55
    Tants
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    18:00 - 18:55
    Jõud
  • 1-2 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    1-2 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
  • BODYBALANCE®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 7
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
  • Bosu
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    Bosu
    18:30 - 19:25
    Kardio
  • 3-4 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    3-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
  • Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 19 Registreerinud: 15
    Logi sisse Tühista
    Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    18:30 - 19:25
    Kardio
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    AquaTone
    18:00 - 18:45
    Veetreening
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Kaur Mets
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    18:00 - 18:45
    Jõud
  • Vinyasa Jooga
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Vinyasa Jooga
    18:30 - 19:25
    Keha ja meel
19:00
  • Zumba
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 12
    Logi sisse Tühista
    Zumba
    19:00 - 19:55
    Tants
  • StepFatburn
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 9
    Logi sisse Tühista
    StepFatburn
    19:00 - 19:55
    Kardio
  • UUS! SPRINT®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 14
    Logi sisse Tühista
    UUS! SPRINT®
    19:05 - 19:35
    Kardio
  • Vinyasa Jooga
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 13
    Logi sisse Tühista
    Vinyasa Jooga
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 20
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    19:30 - 20:15
    Jõud
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Broneeritud: 25m bassein
    19:45 - 20:30
    Veetreening
  • Spin 45′
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 16
    Logi sisse Tühista
    Spin 45′
    19:00 - 19:50
    Kardio
  • Jõusaali ABC
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Jõusaali ABC
    19:00 - 19:55
    Jõud
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 13
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    19:00 - 19:55
    Jõud
  • BODYVIVE®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 15
    Logi sisse Tühista
    BODYVIVE®
    19:00 - 19:55
    Kardio
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 14
    Logi sisse Tühista
    Pilates
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
  • RevalJump
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 27 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    RevalJump
    19:30 - 20:25
    Kardio
  • BODYJAM®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    BODYJAM®
    19:00 - 19:55
    Tants
  • StepFatburn
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    StepFatburn
    19:00 - 19:55
    Kardio
  • UUS! SPRINT®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    UUS! SPRINT®
    19:05 - 19:35
    Kardio
  • Vinyasa Jooga
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    Vinyasa Jooga
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
  • SelgKõhtTuhar 45′
    Treener: Bret Schär
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 6
    Logi sisse Tühista
    SelgKõhtTuhar 45′
    19:30 - 20:15
    Jõud
  • Broneeritud: 25m bassein
    Treener puudub
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Broneeritud: 25m bassein
    19:45 - 20:30
    Veetreening
  • Jõusaali ABC
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Jõusaali ABC
    19:00 - 20:00
    Jõud
  • BODYVIVE®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    BODYVIVE®
    19:00 - 19:55
    Kardio
  • Spin 45′
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    Spin 45′
    19:00 - 19:45
    Kardio
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Shaping
    19:00 - 19:55
    Jõud
  • AquaMix
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 5
    Logi sisse Tühista
    AquaMix
    19:00 - 19:45
    Veetreening
  • Yin/Yang Jooga
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 9
    Logi sisse Tühista
    Yin/Yang Jooga
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
  • BODYATTACK®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    BODYATTACK®
    19:30 - 20:25
    Kardio
  • BODYPUMP®
    Treener: Kaur Mets
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 3
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    19:00 - 19:55
    Jõud
20:00
  • Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 19 Registreerinud: 12
    Logi sisse Tühista
    Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    20:00 - 20:55
    Kardio
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 20
    Logi sisse Tühista
    BODYCOMBAT®
    20:00 - 20:55
    Kardio
  • Pilates
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 6
    Logi sisse Tühista
    Pilates
    20:15 - 21:10
    Keha ja meel
  • Postitants/ alustajad
    Treener: Anastassia Gorohhovatskaja
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 13
    Logi sisse Tühista
    Postitants/ alustajad
    20:20 - 21:15
    Tants
  • Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (5)
    Treener: Epp Kruusmaa
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (5)
    20:30 - 21:30
    Veetreening
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 32
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    20:00 - 20:55
    Jõud
  • Striding 30’+TRX 25′
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 19 Registreerinud: 9
    Logi sisse Tühista
    Striding 30’+TRX 25′
    20:00 - 20:55
    Kardio
  • Vinyasa Jooga
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 9
    Logi sisse Tühista
    Vinyasa Jooga
    20:15 - 21:10
    Keha ja meel
  • Täiskasvanute ujumiskursus/ edasijõudnud (1)
    Treener: Epp Kruusmaa
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Täiskasvanute ujumiskursus/ edasijõudnud (1)
    20:30 - 21:30
    Veetreening
  • Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 19 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    Striding 30’+SelgKõhtTuhar 25′
    20:00 - 20:50
    Kardio
  • BODYCOMBAT® 45′
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    BODYCOMBAT® 45′
    20:10 - 20:55
    Kardio
  • Pilates
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 1
    Logi sisse Tühista
    Pilates
    20:15 - 21:10
    Keha ja meel
  • Postitants/ alustajad
    Treener: Anastassia Gorohhovatskaja
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 13
    Logi sisse Tühista
    Postitants/ alustajad
    20:20 - 21:15
    Tants
  • Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (6)
    Treener: Epp Kruusmaa
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Täiskasvanute ujumiskursus/ alustajad (6)
    20:30 - 21:30
    Veetreening
  • Striding 30’+TRX 25′
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 19 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    Striding 30’+TRX 25′
    20:00 - 20:55
    Kardio
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 4
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    20:00 - 20:55
    Jõud
  • Erandkorras bodyART®
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse Tühista
    Erandkorras bodyART®
    20:15 - 21:10
    Keha ja meel
  • Täiskasvanute ujumiskursus/ edasijõudnud (2)
    Treener: Epp Kruusmaa
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    Täiskasvanute ujumiskursus/ edasijõudnud (2)
    20:30 - 21:30
    Veetreening
21:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Kaur Mets
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 8
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    21:00 - 21:55
    Jõud
  • GRIT® Strength
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 6
    Logi sisse Tühista
    GRIT® Strength
    21:00 - 21:30
    Jõud
  • BODYPUMP®
    Treener: Kaur Mets
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    BODYPUMP®
    21:00 - 21:55
    Jõud
  • GRIT® Strength
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse Tühista
    GRIT® Strength
    21:00 - 21:30
    Jõud