Spordiklubi on avatud iga päev 06:00 - 24.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Tunniplaan

  • Kõik
  • Beebide ujumine
  • Tants
  • Jõud
  • Seeniorid
  • Veetreening
  • Keha ja meel
  • Kardio
  • Jõusaal
19. 08 - 25. 08
19. 08
20. 08
21. 08
22. 08
23. 08
24. 08
25. 08
07:00
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    07:30 - 08:15
    Jõud
    Suur saal
08:00
  • Motion Cage
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 12 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Motion Cage
    08:30 - 09:15
    Jõud
    Jõusaal
  • AquaMix
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 20
    Logi sisse
    AquaMix
    08:30 - 09:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaTone
    Treener: Helen Hade
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    AquaTone
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    08:30 - 09:15
    Jõud
    Väike saal
09:00
  • Head Eesti taasiseseisvumispäeva!
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Head Eesti taasiseseisvumispäeva!
    09:00 - 10:00
    Kardio
    Suur saal
  • Motion Cage
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Motion Cage
    09:30 - 10:15
    Jõud
    Jõusaal
10:00
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • NB! 25m bassein on remondis!
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    NB! 25m bassein on remondis!
    10:00 - 11:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • 3-6 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    3-6 kuud
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • 3-6 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    3-6 kuud
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Ema/beebi fitness
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 15 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Ema/beebi fitness
    10:30 - 11:15
    Jõud
    Väike saal
  • AquaTone
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    AquaMix
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 20
    Logi sisse
    AquaMix
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
11:00
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    6-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • 2-4 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    2-4 aastased
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
  • BODYPUMP® Challenge 90'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 35
    Logi sisse
    BODYPUMP® Challenge 90'
    11:00 - 12:30
    Jõud
    Suur saal
  • BODYBALANCE® Challenge 90'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 31
    Logi sisse
    BODYBALANCE® Challenge 90'
    11:30 - 13:00
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    6-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • Zumba
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Zumba
    11:30 - 12:15
    Tants
    Väike saal
  • 2-4 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    2-4 aastased
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    11:00 - 11:50
    Kardio
    Fitness saal
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    11:00 - 11:30
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • Pilates
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Pilates
    11:00 - 11:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • TRX
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 27 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    TRX
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Spin 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Spin 45'
    11:00 - 11:45
    Kardio
    Spinning
12:00
  • BODYBALANCE®
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    12:30 - 13:25
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    12:00 - 12:55
    Kardio
    Suur saal
  • AquaInterval
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    AquaInterval
    12:15 - 13:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    12:00 - 12:55
    Kardio
    Suur saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    12:00 - 12:55
    Jõud
    Suur saal
13:00
  • Pane tähele muudatusi tänaõhtuses treeningplaanis!
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Pane tähele muudatusi tänaõhtuses treeningplaanis!
    13:00 - 14:00
    Kardio
    Suur saal
  • SelgKõhtTuhar Challenge 60'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 38
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar Challenge 60'
    13:00 - 14:00
    Jõud
    Suur saal
  • Jõusaali ABC
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 6 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Jõusaali ABC
    13:30 - 14:30
    Jõud
    Jõusaal
14:00
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    14:30 - 15:15
    Jõud
    Suur saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    14:30 - 15:15
    Jõud
    Suur saal
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 15 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Motion Cage
    14:10 - 15:05
    Jõud
    Jõusaal
15:00
  • Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Striding 30'+SelgKõhtTuhar 25'
    15:45 - 16:40
    Kardio
    Fitness saal
16:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 17
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    16:15 - 17:10
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    16:15 - 17:10
    Jõud
    Suur saal
  • BODYJAM®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYJAM®
    16:00 - 16:55
    Tants
    Suur saal
17:00
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • GRIT® Cardio
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    GRIT® Cardio
    17:15 - 17:45
    Kardio
    Suur saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 20
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:30 - 18:15
    Jõud
    Väike saal
  • Motion Cage
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Motion Cage
    17:00 - 17:45
    Jõud
    Jõusaal
  • GRIT® Cardio
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    GRIT® Cardio
    17:15 - 17:45
    Kardio
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    AquaMix
    17:30 - 18:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Motion Cage
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Motion Cage
    17:00 - 17:45
    Jõud
    Jõusaal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    Body ja Mind
  • Postitants/ alustajad
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Postitants/ alustajad
    17:15 - 18:10
    Tants
    Väike saal
  • 3-12 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    3-12 kuud
    17:30 - 18:00
    Beebide ujumine
  • AquaPilates 30'
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 11 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    AquaPilates 30'
    17:30 - 18:00
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • Motion Cage
    Treener: Liina Laur
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    17:30 - 18:25
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    17:20 - 17:50
    Keha ja meel
    Veekeskus
18:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 38
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • NB! 25m bassein on remondis!
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    NB! 25m bassein on remondis!
    18:00 - 18:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • Välitreening
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Välitreening
    18:30 - 19:30
    Kardio
    Jõusaal
  • AquaPilates 30'
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 11 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    AquaPilates 30'
    18:50 - 19:20
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • TRX
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 27 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    TRX
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaPilates 30'
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 11 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    AquaPilates 30'
    18:20 - 18:50
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Pilates
    18:30 - 19:25
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Jooga Saunas 30'
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Jooga Saunas 30'
    18:00 - 18:30
    Keha ja meel
    Veekeskus
  • Zumba®
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    Zumba®
    18:00 - 18:50
    Tants
    Suur saal
  • 1-2 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    1-2 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:00 - 18:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    Shaping
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Spin 50'
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    Spin 50'
    18:00 - 18:50
    Kardio
    Spinning
  • 3-4 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    3-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
  • BODYPUMP®
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Fitness Jooga
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 31 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    Fitness Jooga
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
19:00
  • BODYJAM®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 21
    Logi sisse
    BODYJAM®
    19:00 - 19:55
    Tants
    Fitness saal
  • Postitants/ alustajad
    Treener: Gerly Riska
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    Postitants/ alustajad
    19:05 - 20:00
    Tants
    Väike saal
  • Step/Butt Lift
    Treener: Maiki Ritslaid
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Step/Butt Lift
    19:00 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • Motion Cage
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage
    19:00 - 19:55
    Jõud
    Jõusaal
  • Bosu+SelgKõhtTuhar
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 27 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    Bosu+SelgKõhtTuhar
    19:00 - 19:55
    Jõud
    Väike saal
  • Fitness Jooga
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 31 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Fitness Jooga
    19:00 - 19:55
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • CXWORX®
    Treener: Kadi Hunt
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    CXWORX®
    19:30 - 20:00
    Jõud
    Suur saal
20:00
  • Yin/Yang Jooga
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    Yin/Yang Jooga
    20:15 - 21:10
    Keha ja meel
    Body ja Mind
  • Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhtTuhar 25'
    20:00 - 20:50
    Kardio
    Fitness saal
21:00
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 60 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    21:00 - 21:45
    Jõud
    Suur saal