Spordiklubi on avatud iga päev 06:00 - 23.00 ja veekeskus 06:00 - 22:00.

Tunniplaan

  • Kõik
  • Beebide ujumine
  • Tants
  • Jõud
  • Seeniorid
  • Veetreening
  • Keha ja meel
  • Kardio
  • Jõusaal
10. 08 - 16. 08
10. 08
11. 08
12. 08
13. 08
14. 08
15. 08
16. 08
07:00
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    07:30 - 08:15
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Vahur Lepvalts
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    07:30 - 08:15
    Jõud
    Suur saal
08:00
  • AquaInterval
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 31
    Logi sisse
    AquaInterval
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • AquaMix
    Treener: Tatjana Beljajeva
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 27
    Logi sisse
    AquaMix
    08:00 - 08:45
    Veetreening
    Veekeskus
10:00
  • AquaTone
    Treener: Ave Lähker
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 20
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    BodyMind
  • 3-6 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    3-6 kuud
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 19
    Logi sisse
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone
    Treener: Heidi Seppälä
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 22
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    1-2 aastased
    10:00 - 10:30
    Beebide ujumine
  • Pilates
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    Pilates
    10:00 - 10:55
    Keha ja meel
    BodyMind
  • 3-6 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 3
    Logi sisse
    3-6 kuud
    10:30 - 11:00
    Beebide ujumine
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 19
    Logi sisse
    Shaping
    10:00 - 10:55
    Jõud
    Fitness saal
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 24
    Logi sisse
    AquaTone
    10:00 - 10:45
    Veetreening
    Veekeskus
11:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    6-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Ave Lähker
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 14
    Logi sisse
    AquaMix
    11:15 - 12:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Zumba®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Zumba®
    11:30 - 12:25
    Tants
    Fitness saal
  • 2-4 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 5
    Logi sisse
    2-4 aastased
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
  • Striding 25'+SelgKõhttuhar 25'
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 15
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhttuhar 25'
    11:05 - 11:55
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 22
    Logi sisse
    AquaMix
    11:30 - 12:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Järgmine treening 26.08/ BODYPUMP®
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Järgmine treening 26.08/ BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • 6-12 kuud
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    6-12 kuud
    11:00 - 11:30
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Heidi Seppälä
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    AquaMix
    11:15 - 12:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • 2-4 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 8
    Logi sisse
    2-4 aastased
    11:30 - 12:00
    Beebide ujumine
  • Zumba®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Zumba®
    11:30 - 12:25
    Tants
    Fitness saal
  • Striding 25'+SelgKõhttuhar 25'
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    Striding 25'+SelgKõhttuhar 25'
    11:05 - 11:55
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    AquaMix
    11:30 - 12:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 17
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
  • Pilates
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Pilates
    11:00 - 11:55
    Keha ja meel
    BodyMind
  • TRX
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 14
    Logi sisse
    TRX
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Mari Emili Sonist
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    11:00 - 11:55
    Keha ja meel
    BodyMind
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    11:00 - 11:55
    Jõud
    Suur saal
12:00
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    1-2 aastased
    12:00 - 12:30
    Beebide ujumine
  • BODYBALANCE®
    Treener: Julianna Vasilišin
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    12:30 - 13:25
    Keha ja meel
    BodyMind
  • 1-2 aastased
    Treener: Krista Peebo
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    1-2 aastased
    12:00 - 12:30
    Beebide ujumine
  • BODYBALANCE®
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    12:30 - 13:25
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Striding+SelgKõhtTuhar/ 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 15
    Logi sisse
    Striding+SelgKõhtTuhar/ 45'
    12:05 - 12:50
    Kardio
    Fitness saal
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 19
    Logi sisse
    AquaMix
    12:15 - 13:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Andres Rästas
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 22
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    12:00 - 12:55
    Kardio
    Suur saal
  • Motion Cage 55'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 14 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage 55'
    12:00 - 12:55
    Jõud
    Jõusaal
  • Spin 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    Spin 45'
    12:05 - 12:50
    Kardio
    Spinning
13:00
  • BODYPUMP® 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    BODYPUMP® 45'
    13:15 - 14:00
    Jõud
    Suur saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 4
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    13:00 - 13:45
    Jõud
    Suur saal
16:00
  • Motion Cage 55'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 14 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Motion Cage 55'
    16:45 - 17:40
    Jõud
    Jõusaal
  • Motion Cage 55'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 14 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    Motion Cage 55'
    16:45 - 17:40
    Jõud
    Jõusaal
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    16:00 - 16:55
    Jõud
    Suur saal
17:00
  • BODYBALANCE®
    Treener: Ülle Ptšelovodova
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    BodyMind
  • AquaTone
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 22
    Logi sisse
    AquaTone
    17:30 - 18:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • Järgmine treening 24.08/ SelgKõhtTuhar 45'
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Järgmine treening 24.08/ SelgKõhtTuhar 45'
    17:45 - 18:30
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 14
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 15
    Logi sisse
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    BodyMind
  • AquaInterval
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    AquaInterval
    17:30 - 18:15
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    17:15 - 18:10
    Keha ja meel
    BodyMind
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Marie Pullerits
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:45 - 18:30
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 19
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Suur saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 14
    Logi sisse
    Shaping
    17:00 - 17:55
    Jõud
    Fitness saal
  • SelgKõhtTuhar 45'
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    SelgKõhtTuhar 45'
    17:10 - 17:55
    Jõud
    BodyMind
  • AquaMix
    Treener: Lenne Allandi-Väli
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 17
    Logi sisse
    AquaMix
    17:15 - 18:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • Postitants
    Treener: Ruth Rauba
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Postitants
    17:15 - 18:10
    Tants
    Väike saal
  • 3-12 kuud
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 8 Registreerinud: 2
    Logi sisse
    3-12 kuud
    17:30 - 18:00
    Beebide ujumine
  • AquaMix
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 15
    Logi sisse
    AquaMix
    17:15 - 18:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • SPRINT®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    SPRINT®
    17:45 - 18:15
    Kardio
    Spinning
  • BODYPUMP®
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 1
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    17:15 - 18:10
    Jõud
    Suur saal
18:00
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 29
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • Motion Cage 45'
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 14 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Motion Cage 45'
    18:00 - 18:45
    Jõud
    Jõusaal
  • Spin 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    Spin 45'
    18:00 - 18:45
    Kardio
    Spinning
  • Bosu+SelgKõhtTuhar
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    Bosu+SelgKõhtTuhar
    18:30 - 19:25
    Jõud
    Väike saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 20
    Logi sisse
    Shaping
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYJAM®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    BODYJAM®
    18:00 - 18:55
    Tants
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:00 - 18:55
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Spin 45'
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    Spin 45'
    18:15 - 19:00
    Kardio
    Spinning
  • BODYPUMP®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 26
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • Spin 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    Spin 45'
    18:00 - 18:45
    Kardio
    Spinning
  • Motion Cage 45'
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 14 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    Motion Cage 45'
    18:00 - 18:45
    Jõud
    Jõusaal
  • AquaMix
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 20
    Logi sisse
    AquaMix
    18:25 - 19:10
    Veetreening
    Veekeskus
  • Yin/Yang Jooga
    Treener: Ly Kütt
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Yin/Yang Jooga
    18:30 - 19:25
    Keha ja meel
    BodyMind
  • BODYBALANCE®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:00 - 18:55
    Keha ja meel
    BodyMind
  • 1-3 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    1-3 aastased
    18:00 - 18:30
    Beebide ujumine
  • Zumba®
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 45 Registreerinud: 26
    Logi sisse
    Zumba®
    18:00 - 18:55
    Tants
    Suur saal
  • Shaping
    Treener: Marika Šalagina
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    Shaping
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Fitness saal
  • Spin 45'
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 19
    Logi sisse
    Spin 45'
    18:15 - 19:00
    Kardio
    Spinning
  • 2-4 aastased
    Treener: Kristi Meikar
    Kohti kokku: 10 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    2-4 aastased
    18:30 - 19:00
    Beebide ujumine
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 40 Registreerinud: 15
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    18:00 - 18:55
    Jõud
    Suur saal
  • BODYBALANCE®
    Treener: Margaritta Erikson
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    BODYBALANCE®
    18:15 - 19:10
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Striding 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    Striding 30'
    18:30 - 19:00
    Kardio
    Fitness saal
  • Fitness Jooga
    Treener: Elen Kaldma
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Fitness Jooga
    18:30 - 19:25
    Keha ja meel
    BodyMind
19:00
  • Täiskasvanute ujumiskursus (10)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (10)
    19:00 - 20:00
    Veetreening
    Veekeskus
  • SPRINT®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 17
    Logi sisse
    SPRINT®
    19:10 - 19:40
    Kardio
    Spinning
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    19:30 - 20:25
    Kardio
    Suur saal
  • Postitants
    Treener: Gerly Mikk
    Kohti kokku: 13 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    Postitants
    19:45 - 20:40
    Tants
    Väike saal
  • Striding+SelgKõhtTuhar/ 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    Striding+SelgKõhtTuhar/ 45'
    19:00 - 19:45
    Kardio
    Fitness saal
  • Les Mills TONE® 45'
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    Les Mills TONE® 45'
    19:10 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • Motion Cage 55'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 14 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    Motion Cage 55'
    19:10 - 20:05
    Jõud
    Jõusaal
  • Stretching
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    Stretching
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    BodyMind
  • Täiskasvanute ujumiskursus (11)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (11)
    19:30 - 20:30
    Veetreening
    Veekeskus
  • SPRINT®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 18
    Logi sisse
    SPRINT®
    19:10 - 19:40
    Kardio
    Spinning
  • Täiskasvanute ujumiskursus (12)
    Treener: Nikita Tšerednitšenko
    Kohti kokku: 0 Registreerinud: 0
    Logi sisse
    Täiskasvanute ujumiskursus (12)
    19:10 - 20:10
    Veetreening
    Veekeskus
  • BODYCOMBAT®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 11
    Logi sisse
    BODYCOMBAT®
    19:30 - 20:25
    Kardio
    Suur saal
  • Striding+SelgKõhtTuhar/ 45'
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    Striding+SelgKõhtTuhar/ 45'
    19:00 - 19:45
    Kardio
    Fitness saal
  • Les Mills TONE® 45'
    Treener: Eveli Nikolajevski
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 15
    Logi sisse
    Les Mills TONE® 45'
    19:10 - 19:55
    Kardio
    Suur saal
  • Motion Cage 55'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 14 Registreerinud: 12
    Logi sisse
    Motion Cage 55'
    19:10 - 20:05
    Jõud
    Jõusaal
  • Stretching
    Treener: Katrin Kreutzberg
    Kohti kokku: 25 Registreerinud: 15
    Logi sisse
    Stretching
    19:15 - 20:10
    Keha ja meel
    BodyMind
  • CXWORX®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 7
    Logi sisse
    CXWORX®
    19:00 - 19:30
    Jõud
    Suur saal
20:00
  • Striding 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 14
    Logi sisse
    Striding 30'
    20:00 - 20:30
    Kardio
    Fitness saal
  • CXWORX®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 10
    Logi sisse
    CXWORX®
    20:30 - 21:00
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 13
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    20:35 - 21:30
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    20:05 - 21:00
    Jõud
    Suur saal
  • Striding 30'
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 20 Registreerinud: 9
    Logi sisse
    Striding 30'
    20:00 - 20:30
    Kardio
    Fitness saal
  • CXWORX®
    Treener: Siim Kelner
    Kohti kokku: 30 Registreerinud: 6
    Logi sisse
    CXWORX®
    20:30 - 21:00
    Jõud
    Fitness saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 14
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    20:35 - 21:30
    Jõud
    Suur saal
  • BODYPUMP®
    Treener: Fjodor Dunik
    Kohti kokku: 35 Registreerinud: 16
    Logi sisse
    BODYPUMP®
    20:05 - 21:00
    Jõud
    Suur saal