03. February 2020 2 minutit lugeda

VÕIDA aastane treeningprogramm

Võta vastu otsus ja saavuta parim versioon iseendast

Selleks, et muutused oleksid püsivad ning treeningud järjepidevad oleme koostanud aasta aega kestva treeningprogrammi “Saavuta ja hoia eesmärke“.  Programmiga liitudes saab treenerist terveks aastaks Sinu mentor, tugi ning sõber. Üheskoos pannakse paika personaalne eesmärk, mida treener Sul igal sammul saavutada ning hoida aitab. Programm muudab Sinu elustiili! Veebruaris on programmiga liitumine ning esimene kuu erihinnaga 49€.

Aitamaks hoida motivatsiooni otsime taaskord ühte julget ning hakkajat inimest, kes soovib muuta oma elustiili ning oleks seeläbi 2020 aastal programmi patrooniks.

Auhind sisaldab:

  1. Aastast treeningprogrammi “Saavutan ja hoian eesmärke”
  2. Aastast piiranguteta Reval spordi- ja veekeskuse paketti
  3. Enne ja pärast pilte fotograafiga
  4. Isiklikku personaaltreenerit
  5. Erinevad mõõtmised ja analüüsid (koormustest, kaalumine ja mõõtmine, kehaanalüüs)
  6. Personaalsed toitumis- ja treeningkavad
  7. Patrooni ning eeskuju tiitli Reval-Sport sotsiaalmeedias ning veebilehel

 

LOOSIS OSALEMISEKS:

  • Mine postituse lehele SIIN
  • Jaga postitust
  • Kirjuta kommentaar miks just Sina peaksid saama selle võimaluse?

Osalemine kuni 10. veebruarini ning võitja kuulutame välja 14. veebruaril. Võitja valitakse kommentaaride põhjal. Valimiskomisjon koosneb Reval-Sport juhatusest, peatreenerist ning tugitreeneritest.

 

Võitjalt ootame julgust ning soovi jagada oma teekonda teiste Revali treenijate ning sotsiaalmeedia jälgijatega. Võitja teeb aktiivselt koostööd klubi turunudsmeeskonnaga ning aitab läbi oma kogemuse luua huvipakkuvat ja motiveerivat sisu. Võitja ei pea iseseisvalt kirjutama blogipostitusi või tegema sotsiaalmeedia postitusi, kuid peab olema valmis andma intervjuusid ning osalema pildistamisel. Kõik jäädvustatud fotod saab võitja ka endale mäestuseks.

Vanus, sugu, eelnev kokkupuude treeningutega ega kehakaal ei ole olulised. Loevad vaid inimese enda tugev soov ja tahe!