20. February 2024 2 minutit lugeda

UUS: Kalisteenika treeningud

Tegemist on treeningmeetodiga kus kasutatakse harjutuste sooritamisel ainult oma keharaskust. Treeningutes käime läbi kõik fundamentaalharjutused mille käigus saab treenitud iga lihasgrupp. Kursuse käigus õpime enda keha kasutama tehes erinevaid “compound” ehk mitut lihasgruppi hõlmavaid harjutusi. Kursuse läbimine annab osalejatele vajalikud oskused ja teadmised kuidas kasutada keharaskustreeningut nii jõusaalis kui ka sellest väljaspool ning kuidas ilma varustuseta arenguks piisavat lihasstiimulit tekitada. Lihasmassi ja jõu arendamiseks ei ole vaja raskeid hantleid ja masinaid. Kalisteenikakursus tutvustab alternatiivi. Kastuses on tavapärased treeningatribuudid nagu lõuatõmbe kang, rööbaspuud, varbsein, rõngad ja loomulikult põrand.

  • Algus 14.03.2024
  • Treeningud 2x nädalas, 2 kuud (kokku 16 korda)
  • N 19.45-21.00 ja P 17.00-18.15
  • Treener: Bronec Jaani
  • Segagrupp (naised ja mehed)

Hind klubiliikmele (aastase paketiga) 20€

Hind mitteliikmele 154€

Mitteliikme paketiga lisaks 2-kuulisele kalisteenika grupi treeningutele võimalus külastada jõusaali, veekeskust ja teisi rühmatreeninguid. Treeningute ajaks parkimine tasuta.

 

Registreerimine:

 

 

Treener Bronec Jaani:

“Olen kalisteenika erinevate külgedega tegelenud juba alates 2015. aastast. Huvi selle treeningstiili vastu tekkis hea sõbra eeskujul, kes mulle esimesi harjutusi tutvustas. 2015 aasta sügisel tegin oma esimese jubeda tehnikaga jõutõusu ehk muscle up’i ja sealt saigi kõik alguse. Algselt olid minu treeningud suhteliselt vähese variatsiooniga, sest tol ajal õppevideote ja -artiklite olemasolu põhimõtteliselt olematu, rääkimata treeneritest. Paari aasta möödudes läks algeline baastreening üle vabastiilile ehk freestyle’ile ning mängu tulid erinevad trikid ja esimesed võistlused. Tänaseks olen kõik erinevad treeningmoodused kombineerinud kokku üheks treeningkavaks, mille olen aastate jooksul hoolikalt oma keha ümber üles ehitanud.

Minu esimene võistlus oli aastal 2017 kus oma vanusekategoorias võitsin esimese koha. Tänaseks olen 2023. aasta raskekaalu ja absoluutarvestuse Eesti meister ja 2023. aasta Euroopa Meistrivõistluste raskekaalus kolmas. Olen käinud mitmeid kordi Eestit esindamas välismaal toimuvatel karika- ja meistrivõistlustel ning osalenud ja andnud oma panuse suurel hulgal Eestis toimunud võistlustel ja üritustel.”