04. March 2024 < 1 minut lugeda

Les Mills Exclusive Training Day

Head Reval-Sport klubiliikmed ja külastajad,

23. märtsil toimub meie spordiklubis võimas Les Mills Exclusive Training Day erakordse Les Mills Pro-treener Maxime Vigeant juhendamisel!

See on päev täis energiat ja emotsiooni, mille sarnast Sa varem kogenud ei ole! Maxime (@maxime_vigeant) on maailmatasemel treener, kes oma poweriga ei jäta külmaks kedagi. Ära lase võimalust käest ning registreeru tundidesse, sest kohtade arv on piiratud. Tundidesse registreerumine algab 11. märtsil.

Les Mills Exclusive Training Day eritreeningud:

  • 11.00-11.45 BODYPUMP®
  • 12.00-12.45 BODYCOMBAT®
  • 13.00-13.45 BODYATTACK®

Kõikidele osalejatele KINGITUS Les Mills poolt ning Belief energiavesi, et saaksid treeningutest maksimumi võtta. Lisaks läheb kõikide osalejate vahel LOOSI terve kast Belief energiavett!

Les Mills Nordic pakub omalt poolt üritusel osalejatele 20%-list soodustust kõikidele Les Mills baaskoolitustele ja Advanced Trainingutele. Pakkumine on mõeldud nii juba litsentseeritud treeneritele, kes soovivad oma kvalifikatsiooni tõsta kui ka harrastajatele, kes sooviksid ka ise Les Mills treeninguid juhendama hakata.

Kehtiva paketiga klubiliikmetele osalemine TASUTA. Mitteliikmele 20 € (piiramatu pääse, mis võimaldab peale treeningut minna lõõgastuma meie spaasse ja saunadesse).