11. September 2 minutit lugeda

Reedene trennipalavik Les Mills uute kavadega

Ära maga maha – kutsume Sind Reval-Sport avatud uste nädala raames 29. septembril kaloreid põletama ja ennast ületama Les Mills treeningutel. Reedene trennipalavik on algusega kell 17:45 ja lõppeb pea südaööl, kell 23:30.

Les Mills poolt loodud treeningud on ülemaailmselt populaarsed ja hulgaliselt kaloreid põletavad kardio- ning lihastreeningud. Iga tund algab soojendusega ja lõppeb venitustega.

Ära muretse, kui Sa pole varem proovinud ühtegi Les Mills treeningkava – need sobivad hästi nii algajatele kui ka edasijõudnutele, noortele kui vanadele.

Peale treeningut saad lõõgastuda Reval-Sport veekeskuse erinevates saunades ja basseinides.

Vali endale sobiv reedese trennipalaviku rühmatreening, pane ennast kirja ning tule kohale.  

17:45-18:30 Grit

Väga intensiivne intervalltreening, millega arendad kardiot ning lihaseid. Sobib pigem edasijõudnutele.

18:30-19:30 BodyVive

BodyVive annab hea ja optimaalse üldkoormuse. Trennis teevad tööd skeleti-, südame- ning tüvilihased. Trenn sobib hästi nii algajatele kui edasijõudnutele.

18:45-19:15 Sprint

Võta kindlasti osa sellest intensiivsest jalgratta intervalltreeningust, kus treenid lihaseid, kardiot ning oma rattasõidu oskusi. Trennid toimuvad meie uutel siseratastel.

19:30-20:45 BodyCombat

Tõeline võitluslik treening. Õpid karate, muay thai ja taekwondo liigutusi, teed käe- ja jalalööke ning kombineeritud sammukombinatsioone.

19:45-21:00 BodyJam

Modernsed lood, vinged tantsusammud, palju põletatud kaloreid – suurepärane enesetunne.

21:00-22:15 BodyAttack

Energliline treening, kus põletad kuni 700 kalorit tehes jooksu-, väljasaste- ning hüppeharjutusega läbisegi jõutreeningaga. Sobib hästi nii algajatele kui edasijõudnutele.

21:00-22:15 BodyBalance

Mõnusa muusika saatel rahulik harjutuste ja venitustega treeningkava, mis loodud jooga, pilatese ning Tai Chi baasil. Sobib hästi nii algajatele kui edasijõudnutele.

22:15-23:30 BodyPump

BodyPumpis haarad kätte kangi, et kaotada motiveeriva muusika saatel üle 500 kalori. Sobib hästi nii algajatele kui edasijõudnutele.

 

Klubiliikmele treeningutest osalemine TASUTA, teistele 5 eurot. Tule ise kohale ning kutsu sõber ka!

Rühmatreeningutele tuleb eelnevalt registreeruda. Selleks saada sõnum aadressile info@revalsport.ee või helista meile telefonil: +372 641 2068.